fular ana foto

Öyle bir aksesuar düşünün ki yıllardır kadınların vazgeçilmezlerinden biri olmuş; yeri gelmiş boyunlarında, yeri gelmiş çantalarında zarifliği temsil etmiş. Bunların hepsinin cevabı: Fular!

Her gün kıyafet seçmek yeterince zorken ona uygun aksesuar bulmak bazen işleri daha da karışık hale getirebiliyor. Sabah giydiğiniz kıyafetinize canlı desenli bir fularla anında taze bir soluk getirebilirsiniz.

Değişik renkleri ve dokuları ile kıyafetin tamamlayıcılarından olan bu yaratıcı parçayı günlük hayatta nasıl kullanabiliriz bir bakalım.

Boyunlara Sarıp Sarmalarkensoft fularr

En sık kullanımı bildiğimiz gibi boyunlarımıza şöyle hafifçe doladığımız kullanımıdır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi casual görünüme anında renk katacak kırmızı yoğunluklu bir fularla kıyafetiniz artık sıradan olmayacak. Daha zarif bir seçim için soft renkleri tercih edebilirsiniz.

İpucu: Boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız daha ince ve uzun fular kullanımı istediğiniz görünümü yakalamanıza yardımcı olacaktır.01-alexa-chung-skinny-scarf

Belinizdeki Kemer Olsun

fular bel

Fularları bele bağlamak tuhaf gibi gelse de günlük kombini hareketlendirmek için yaratıcı bir kullanım hiç de fena durmayacaktır. Unutmayın size en yakışacak kullanımı moda değil siz belirlersiniz.

Tarz Çantalar

STREETFSN

Günlük hayatta her zaman bu kadar uğraşmak zorunda kalmak istemediğinizde tarzınızı ortaya koymak işte bu kadar kolay olabilir. Çantanızın sapına doladığınız renkli fular ile çantanızı daha da ön plana çıkarmak size kalmış. Daha renkli ve yaratıcı bu tutkulu parçayla şıklığınıza şıklık katın!

Written by cdemirel@365ist.com