The Models.com, her yıl düzenlediği Model of the Year ( MOTY) ödüllerinde bu senenin kazananlarını açıkladı ve 2015 yılının en iyi mankeni beklenenin aksine Kendall Jenner ya da Gigi Hadid değil, Anna Ewers oldu!

Model_2

Evet, Model.com sitesi ve moda endüstrisine göre 2015’in modeli, yıl boyunca birçok markanın ve tasarımcının ilgi odağı haline gelen ve birçok kampanyada boy gösteren Anna Ewers!

İlk podyum deneyimini Balenciaga defilesinde yaşayan ve Brigitte Bardot’ya benzetilen Ewers, tüm yıl boyunca her yerde karşımıza çıkan, podyumda ve markaların kampanyalarında olduğu kadar sosyal medya ve gerçek hayatta da göz önünde olan Kendall Jenner, Gigi ve Bella Hadid gibi isimleri geride bırakmayı başardı.

Models.com tarafından her sene düzenlenen ve moda endüstrisinden aralarında en başarılı tasarımcılar, fotoğrafçılar, kuaför ve makyözlerin de bulunduğu profesyonellerden oluşan 250 kişilik bir jürinin oyuyla verilen MOTY ödüllerinin bu seneki En İyi Kadın Model adayları arasında Anna Ewers’ın yanı sıra Andreja Pejic, Binx Walton, Gigi Hadid, Grace Hartzel, Joan Smalls, Jourdan Dunn, Karlie Kloss, Kendall Jenner ve Natasha Poly gibi isimler vardı.

Model_1

Birçok ismin favorileri arasında olan Gigi Hadid ise okuyucular tarafından birinci seçilirken, endüstri oylarında da ikinciliği kazandı!

Written by cdemirel@365ist.com