Yıldızlar ana foto

Mükemmel göründüğünü düşündüğümüz ünlü isimler, güzellikleri için doğal yöntemlere başvurabiliyor. Milyonları kendine hayran bırakan bu alımlı kadınlar bakalım günlük hayatta neler yapıyor?

Cameron Diaz

cameron

Gençliğinde sivilce ve akne sorunları yaşayan Cameron Diaz, kırmızı halıda bu izleri kapatmak için yoğun makyaj yapıyor. Makyajını temizlerken sert peelingleri tercih etmek yerine süt tozunu hafifçe ıslatarak yüzüne masaj yapan Cameron, süt tozunun cildini daha parlak ve nemli tuttuğuna inanıyor.

Naomi Campbell

Naomi

Dünyanın en ünlü top modellerinden olan Naomi ise sütü yere göğe sığdıramayanlardan. Cildinin güzelliğini süte borçlu olduğunu söyleyip, haftada bir defa ılık bir süt banyosu yaptığını da belirtmeden geçmiyor.

Beren Saat

beren

Yerli dizilerin aranan isimlerinden Beren Saat beslenmesine oldukça dikkat ediyor. Sette olduğunda bile makarna ve pilav gibi zararları karbonhidratları tüketmediğini söyleyen ünlü yıldızın belki de en önemli sırrı, çok uzun zamandır tüketmediği şeker!

Catherine Zeta Jones

Catherine

Güzel gülüşü ve dişlerinin beyazlığı ile dikkat çeken ünlü oyuncunun sırrı ise çilek! Hafta birkaç kez dişlerini çilek püresi ile fırçaladığını söyleyen Catherine, göz alıcı bir şekilde gülümsemeye devam ediyor.

Sandra Bullock

Actor Sandra Bullock attends the UK gala screening of "The Heat" at the Curzon Mayfair in London, June 13, 2013. REUTERS/Olivia Harris (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT) - RTX10MOS

51 yaşındaki ABD’li sinema yıldızı Sandra Bullock, favori meyvesi olarak elmayı gösteriyor ve onun adeta bir güzellik doktoru olduğunu iddia ediyor. Günde en az iki tane elma yiyen Sandra, elmanın hem sindirim sistemini düzenlediğini hem de cildini güzelleştirdiğini düşünüyor. Siz de beslenme düzeninize günde bir adet elma ekleyerek cildinize tazelik kazandırabilirsiniz.

Written by cdemirel@365ist.com