yilbasi yildizi1
Yeni yıla girmemize saatler kala hala ne giyeceğinize karar veremediyseniz önerilerimize göz atmanızda fayda var!

Belki de hepimizin gardırobunda bulunan, yıllarca ağır ve klasik olarak değerlendirilen dantel kıyafetler, son yıllarda eski imajını üzerinden atmış gibi görünüyor.

Dantele modcoverphoto-yilbasigecesiern bir dokunuş için tercihinizi dantel bir bluzdan yana kullanıp kıyafetinizi denim bir ceket ya da kolej stili bir etekle tamamlayabilirsiniz. Kısa dantel elbisenizi deri botlar ya da sneakerlarla kombinleyerek cool bir şıklık yaratmak da elinizde!

83aa6c9e33ebe0b086ebfd8f05d0e375Daha iddialı bir görünüm için seçiminizi pırıltılı ya da parlak bir parçadan yana kullanın.

Payetli uzun bir eteğin üzerine geçireceğiniz eski görünümlü düz renk bir t-shirt ve uzun bir hırkayla umursamaz ancak havalı görüneceğiniz garanti.

Altın rengi parlak eteğinizin üzerine giyeceğiniz boğazlı dar bir body sizi hem soğuklara karşı korumaya, hem de şık göstermeye yeter de artar bile.

Kışkırtıcı ancak asil görünmek istiyorsanız ihtiyacınız olan transparan bir parça. Transparan bir bluzu şık bir blazer-pantolon ile kombinleyerek iddialı bir şıklık sağlayabilirsiniz.

Bu sezon çok moda olankitsch-crown transparan pantolonları uzun bir tunik ve büyük madalyon bir kolye ile kombinleyerek dengeli bir bütünlük elde edebilirsiniz.

Saç ve makyaja geldiğimizde seçenekler sınırsız, dikkat etmeniz gereken tek konu, denge. Kıyafetiniz ne kadar iddialı ise saç ve makyajınızı o kadar sakin tutmakta fayda var.

Saçlarınızı gelişigüzel toplayıp gözlerinizi pırıltılı rengarenk bir far ile ön plana çıkarabilir ya da neredeyse yok denecek bir makyajla abartılı bir saç aksesuarı kullanabilirsiniz, seçim sizin.

Şimdi parti zamanı! Işıltısı, pırıltısı, neşesi bol, mutluluk dolu bir yeni yıl diliyoruz!

 

 

Written by cdemirel@365ist.com