Erkekmoda2

Güneş etkisini tamamen üzerimizden çekti ve soğuk hava kendini iyiden iyiye hissettiriyor. 2015-2016 sonbahar ve kış erkek modasına doğanın renkleri damgasını vururken kırmızı, bordo ve mor da bu sezonun en canlı ve iddialı renklerinden olduğunu ispat ediyor.

Erkeklerin vazgeçilmez renkleri kahverengi ve mavi tonları bu yılın kombinlerini süslemeye devam ederken kırmızı ve yeşil tonlarıyla sportif ve canlı kombinler yaratmak da mümkün. Grinin her tonu neredeyse siyah kadar klasikleşirken her renge uyumlu olmasıyla bir adım öne çıkıyor.

Sokak modasında siyah dar pantolon bu sezon hakimiyetini yine sürdürüyor. Her dönemin vazgeçilmezi trençkotlar bu sene normalden daha kısa boylarıyla kombinlerin tamamlayıcı parçaları olacaklar. Dar paçalar sizin tarzınız değilse kıvrık paça modası da etkisini henüz yitirmiş değil, Bilekte biten şık deri ve spor botların üstünde paçalarınızı kıvırabilirsiniz. Ayakkabı ve kemer renklerini uyumlu seçerek klasik, kontrast renklerde kullanarak casual bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Erkek Ana

Bu Sezon Erkekler Daha Şık

Ceket ve mont modası bu sene daha zengin. Erkeklerin hayat kurtarıcıları bomber ceketler bu senenin de vazgeçilmezleri arasında olacak. Geçen senden beri etkisi kaybetmeyen shearling astarlar bu sene kot ceketlerde ve parkalarda kendini gösterecek. Ve tabi ki deri ceketler vazgeçilmez olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Konu ceketlerdeyken kamuflaj desene değinmemek olmaz. Erkek modasıyla özdeşleşen kamujlafın en yakıştığı parça tartışmasız parkalar.milano-m-moc-rf14-8533

Kumaş pantolon, beyaz yakalıların hakimiyetinden kurtulup sokak modasında kendine sweatshirtlerle birlikte yer buluyor. Ütüsü yerinde dar kesim bir kumaş pantolonun üzerine giyeceğiniz sweatshirt ile cool olmanızın önünde hiçbir engel yok.404d16a7a627fabf562eadb55f6d70b0

Takım elbiselerde renkler ve desenler ön plana çıkarken klasik algısı yıkılıyor. Bordo ve vişne çürüğü takım elbiseleri gördüğünüzde şaşırmayın. Birkaç sene önce ödül töreninde giydiği parlak bordo takım elbiseyle çok konuşulan Lionel Messi’nin araladığı kapılar bu kış sonuna kadar açılacak. Aynı zamanda ince çizgiler ya da soft tonlarda ekose takımlar da denemeniz gereken parçalar arasında.

Tamamlayıcı parçalar olarak maskülen, büyük boy el çantaları çokça göreceğimiz aksesuarlardan olacak. Büyük boy atkılar uzun ve genişliği ile dikkatleri üzerinize çekecek. Meraklı bakışlara aldırmayın, denemeye cesaret edemeyenler çekiciliğinizin etkisi altında kalmıştır. Son olarak bereler. Desenli, düz fark etmeksizin bu senenin modası bereler olacak. Hemen bir tane edinin!

Written by cdemirel@365ist.com