deri ana foto

Moda sahnesinde yıllar geçse de, popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen bazı parçalar vardır, deri pantolonlar gibi. Özellikle sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan deri pantolonlar nasıl kombinlenir, hep birlikte bakalım.

Aklımızda rock tarzıyla özdeşleşen deri pantolon kombinlerini çeşitlendirmek ve farklı tarzlara dönüştürmek aslında çok basit.

Önceliğimiz tabii ki şıklık. Giyeceğiniz topuklular ile yerden yükseldiğiniz gibi şık olabilirsiniz. Büyük el çantaları ve ipek ya da krep kumaştan gömlekler ile görünümünüzü desteklemeniz de mümkün. Derinin çekiciliğinden sonuna kadar yararlanıp bu parçayı etkili bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

street-style-mens-fashion-week-fall-winter-2015-2016-leather-pants

Rahatlığımdan ödün vermem, deseniz bile deri pantolonlardan vazgeçmenize gerek yok. İstediğiniz renk sneakerlar ile rock-chic bir görünüm yakalamak mümkün. Özellikle açık renk ayakkabı ile üst giymek, deri pantolonunuzu ön plana çıkaracaktır.

deri2

Gelelim renk seçeneklerine. Asi rock tarzını benimseyenler için en iyi tercih siyah olacaktır. Feminen görünüm için bordo ya da mürdüm tonları, moda tutkunları içinse yağ yeşili veya somon parçalar en isabetli secimler. Daha casual kombinler için koyu kahve ya da toprak tonlarını tercih edebilirsiniz.

İster şık ister spor, tercih size kalmış. Moda tutkunlarının vazgeçilmezlerinden olan bu parçayı en kısa zamanda gardırobunuza eklemenizi öneriyor, etkili bir motto ile yazıyı bitiriyoruz: “Leather is the new denim!”Header-Leather

 

Written by cdemirel@365ist.com