dizüstü ana foto

Kışın en güzel yanlarından biri de hiç şüphesiz, seksi ve albenili çizmeler. Çizmeler, son birkaç sezondur, bacakları saran formda ve dizin üstündeler. Bu yeni trend, giyene hem çekici hem de asi bir hava katıyor.

Yalnız bu çizmeleri giyerken küçük bir ipucu vermeliyiz; dizüstü çizmeler dizimizin üstünde kıvrıldığı için dikkat etmemiz gereken en önemli konu, rahat olması. Hareket kabiliyetinizi etkilemesini istemiyorsanız rahat bir alternatif seçmek önceliğiniz olsun.dizüstü elbise

Her gün jean giymekten sıkıldıysanız ve bu dizüstü çizmeler ilginizi çektiyse, size en iddialı kombini açıklıyoruz: Miniler! Etek, şort ya da elbise… Doğru tercih ve boy ile ‘Pretty Woman’daki Julia Roberts gibi görünmeniz mümkün 🙂

Diğer seçeneğiniz de, oldukça havalı görünmenizi sağlayan oversize kazaklar ile kombinlemek olabilir. Tek başına bile çekici olan bu kazaklar diz üstü çizmelerle birleşince muhteşem bir ikili oluyorlar.

düzüstü kazak2

Bu seçeneklerin dışına çıkmak isterseniz, skinny jean’lerle kullandığınızda bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebileceğinizi söylemek isteriz.

dizüstü jeans

Günlük kullanım içinse tercihinizi deriden değil de süetten yana kullanmak, size daha casual bir görünüm sağlayacak. Kombin tercihinizi yapın ve trende katılın.

Written by cdemirel@365ist.com