coolmom_anafoto

Anneler söylerken çocukların pek umursamadığı ama başa gelince hissedilen o cümle: Anne olmak zor iş. Annelik, mutlu ettiği kadar da yoruyor insanı. Hele ki, bakımlı ve cool bir anne olmaksa mevzu, bu çok daha zor…

Çocuk sahibi olduktan sonra kendine çok dikkat etmeyen ya da eskisinden de çok parlayan kadınlar. Bu iki tip anneden neden cool olan siz olmayasınız ki? Annelik tam zamanlı bir sevgi mesleği ve bunun keyfini çıkararak yaşayabilirsiniz.

Gelin şimdi hem anne hem de dikkat çeken bir kadın olmanın sırlarına bir göz atalım:

Trençkotlar

cool mom 5

Eğer dışarı çıkıyorsanız ve üstünüze çok özenmediyseniz şık bir trençkot tam anlamıyla günü kurtarabilir. Geçiş mevsimlerinde kullandığınız bu parçayı ister kışlık botlarla isterseniz babetler ile kombinleyebilirsiniz.

Rahat ayaklar

cool mom 2

Bütün günü evde koşuşturmaca ile geçirip dışarı çıkacaksanız tercihinizi rahat bir sneakers’tan yana kullanabilirsiniz. Özellikle renkli tercihler kıyafetinizi eğlenceli hale getirecektir.

Babetler ise rahat ayaklar için diğer alternatifiniz. Seçtiğiniz rugan bir babet ile şık olabilir, hem de rahatça çocuğunuzun peşinden koşturabilirsiniz 🙂

Şapkalar

miranda1

Anne olduktan sonra saçlarınızı o kadar da sık yıkayamıyorsanız endişelenmeyin ve şapkalardan yardım alın. Siyah ve şık bir şapka ile dışarı çıkmaya hazırsınız!

Siyahın gücü

Modern ve sade görünmek için tek bir renk seçmek isterseniz siyah doğru bir seçim olacaktır. Her zaman kurtarıcı ve her zaman asil. Eğer baştan aşağı siyah giyecekseniz kumaşların dokularına dikkat etmenizde fayda var.

Görünümünüzü tamamlamak ve uykusuz gecelerin izlerini kapatmak için güneş gözlüğü de takabilirsiniz.

Hafif topuklar

cool mom 1

Her zaman spor ayakkabı ve babete bağlı kalmayın. Anne olunca rahat topuklularınızı rafa kaldırmaya gerek yok. Abartı olmayan ve ayağınızı sıkmayan bir topuklu ile şık ve cool anne olmak gerçekten çok kolay!

Written by cdemirel@365ist.com