Gigi_anafoto1

Son dönemin en beğenilen modellerinden Gigi Hadid, podyumlardan sonra şimdi de tasarım sahnesine çıkmaya hazırlanıyor. Gigi, Tommy Hilfiger için; hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve parfümden oluşan bir kapsül koleksiyon hazırlayacak.

Markanın 2016 yılı marka elçisi olarak seçilen Gigi Hadid, gerçek bir hayranı olduğu Tommy Hilfiger’ın yüzü olmaktan ve tasarım dünyasına adım attığı bu işbirliğinden duyduğu heyecanı hayranları ile paylaştı.

“Benim için bir rüya gibi…”

Tommy Hilfiger bu özel işbirliğinden duyduğu mutluluğu, “Gigi, tam anlamıyla günümüzün modern ‘Tommy Kızı’; çekici, özgüvenli ve pozitif” sözleriyle özetliyor. Gigi’nin değerlendirmesi ise, “Bu işbirliğine hala inanamıyorum. Yıllardır hayranı olduğum bir markanın hem marka elçisi hem de tasarımcısı olabilmek benim için rüya gibi” şeklinde.

Gigi_icfoto

2016 sonbahar sezonunda satışa çıkacak koleksiyonun ana temaları; boho esintili hippie-chic, sportif sokak stili ve erkeksi tomboy tarzında kıyafetlerden oluşuyor. Gigi, koleksiyonda herkesin kendi stiline uygun parçalar bulacağı konusunda oldukça iddialı.

Gigi, sadece Instagram’daki 10 milyondan fazla takipçisiyle sosyal medyanın yarattığı yeni nesil son süper modellerden biri. Gigi’nin modern sokak stilini Tommy Hilfiger’ın imzası olan klasik Amerikan kolej stili ile nasıl bir araya getireceğini ve ortaya çıkacak sonucu hayranları gibi bizler de heyecanla bekliyoruz.

 

Written by cdemirel@365ist.com