Ters Düz

Gardırobun demirbaşı olarak her ne kadar küçük siyah elbiseler gösterilse de en önemli diğer parçayı unutmayalım: Gömlekler!

Hemen her kadının dolabında en az bir tane olan gömlekler, işlevselliği ve rahatlığı yüzünden vazgeçilmez durumdalar.

gomlek-ters 9 (1)Düz kesim yüksek belli kotlar ile kombinlendiğinde rahat ve stil sahibi görünürken, kalem etek ve dökümlü kumaş pantolonlar ile giydiğinizde davetlere katılabileceğiniz şık bir stil oluşturmanız mümkün. İşte bu parçayı zamansızlaştıran ve sürekli değişen moda dünyasında bir klasik yapan da bu eşsiz özelliği.

Yükselen Trend: Gömlekleri Tersine Çeviriyoruz

2016 koleksiyonlarının geçit töreni olan moda haftalarında bir akım vardı ki herkesi hızla etkisi altına almaya başladı bile: Gömleği ters giymek! Evet, yanlış duymadınız. Gömleğin sadece birkaç düğmesini ilikleyip tersten giyiyorsunuz.Gömlekk

Her ne kadar bahar ve yaz aylarının trendi gibi görünse de üzerine giyeceğiniz uzun salaş bir hırka ya da kısa bir montla birlikte soğuk kış günlerinde de bu trendi yakalamanız mümkün.

Bizim önerimiz beyaz ya da açık mavi gibi klasik renkleri tercih etmeniz ve stilettolar ile kombinlemeniz olacaktır.

Sırt dekoltesini sevenler ancak casual bir şıklık arayanlar için iyi bir tercih olabilecek bu akıma yılın son günlerinde bir şans vermek hiç de fena olmaz. Hatta evde yapacağınız yılbaşı partisi için denemeye ne dersiniz?

 

Written by cdemirel@365ist.com