Margot Robbie ana foto

Bugün stil merceğimizde yıldızı gittikçe parlayan bir isim var: Margot Robbie. Ünlü Hollywood yıldızı şimdiye kadar Leonardo Di Caprio ve Will Smith gibi iki büyük isimle başrolü paylaştı. 

26 yaşında olduğuna oldukça şaşırdığımız ünlü yıldız 2016 yılında ise ‘Tarzan’ filminde Alexander Skarsgard  ile ekran karşısına geçecek. Ünlü çocuk kurgularından olan ‘Tarzan’da yine iyi bir iş çıkaracağına kesin gözüyle bakılıyor.

Margot’nun kariyerini bir kenara bırakalım ve şimdi ünlü yıldızın geçen hafta havaalanında fotoğraflanan karelerine bir bakalım 🙂margot-robbie-airport-style4

Giyim tarzı ile tam olarak kendi yaşını yansıtan ünlü yıldız aynı anda hem şık hem de casual bir görünümle karşımıza çıkıyor. Siyah kovboy fuları ile stiline hareket kattığını görebiliyoruz.

Siyah botları kalın topuklu olduğu için rahat bir izlenim verdiği gibi içine giydiği gri çoraplarla da görünümünü hareketlendirmiş.

margot-robbie-airport

Sırt çantası ve güneş gözlükleri ise havaalanı stili için olmazsa olmazlardan. Siz de Margot Robbie’nin yolculuk stilinden ilham alabilir, kendinizi çok da yormadan şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Written by cdemirel@365ist.com