saç ana

Saçlarınız ne renk? Tahmin edelim: Koyu kahve, bal köpüğü, şarap kızılı… Eğer bu renklerin dışına çıkmak ve bir parça iddialı olmak isterseniz sokak modasındaki renkler size yardımcı olabilir.

Eskiden sarı ve kızıl renk saç kullanmak bile sıra dışı karşılanırken artık saçları her renkte görmek mümkün. Saçında tek bir beyaz gördüğünde kuaföre koşan kadınları ise pek görmüyoruz çünkü gri saçlar oldukça normal karşılanabiliyor.

Paris-Fashion-Week-Spring-2016-Street-Style-94

Bizim favorimiz açık pembe saçlar. Kim ilk görüşte ‘Closer’ filmindeki pamuk şekeri saçlarıyla Natalie Portman’a vurulmadı ki? Yavaşça arkasını döndüğü bu sahneyi etkileyici yapan şeyin Natalie’nin bakışları olduğu kadar boyun hizasındaki enfes saçları olduğunu da söyleyebiliriz.

Natalie

Saçınızı bu gibi farklı renklerde denemek isterseniz öncelikle kendi saç renginizi akıtmanızı, ardından üzerine kullanmak istediğiniz rengi uygulamanızı öneriyoruz. Bu trendin artması ile birlikte eğlenceli saçlarınıza özel şampuan ve kremler bulmakta artık sorun yaşamıyorsunuz. Bu da cesur olmak isteyen kadınlar için daha rahat bir kullanım sağlıyor.

Street-Style-New-York-Fashion-Week-Spring-2015-01

Bu trendi uygularken isterseniz sadece uçlarını açarak kendi saç renginizle birlikte kullanabilir, isterseniz tüm saçınıza uygulayabilirsiniz. “Tamamen rengarenk saçlara sahip olmak istiyorum” diyenlerin sayısı da oldukça fazla. Tutam tutam renk geçişleri ile siz de gökkuşağını saçlarınıza taşıyabilirsiniz 🙂

Written by cdemirel@365ist.com