Puma Ignite ailesinin en yeni üyesi olan Ignite XT, bir antrenman ayakkabısı olarak tüm beklentilerinizi karşılıyor. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çekerken, sağladığı maksimum enerji ile performansınızı zirveye taşıyan bu yeni model dikkat çekici özellikleri ve yeni teknolojisiyle sporu daha keyifli hale getiriyor.

Rihanna_Puma

“Daha fazla hareket, daha fazla enerji” sloganıyla piyasaya sunulan IGNITE XT ile rutinlerinizi unutun. Hassas tasarımı ve enerjiyi iade eden köpük teknolojisi antrenmanda verdiğiniz enerjinin karşılığını geri almanızı sağlıyor. Markanın yeni kreatif direktörü ve reklam yüzü olan Rihanna’nın da tercihi olan Ignite Xt yüksek geri sekme ve Ignite Foam yastıklaması ile hareket kabiliyetinizi en yüksek seviyeye çıkararak darbe etkisini azaltıyor ve uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. Ignite XT, koşu yaparken verdiğiniz enerjiyi size iade eden köpük teknolojisi ile sizi bitiş çizgisine taşıyarak bir sonraki hedefinize ulaştırıyor.

Serinin erkek modellerini ise dünyanın en hızlı adamı ünvanıyla tanınan ünlü atlet Usain Bolt tanıtıyor ve antrenmanlarda Puma Ignite XT’yi tercih ediyor.

Siz de Puma Ignite XT’yle esnek koşu ve antrenman deneyimini yaşamak isterseniz, bu özel ayakkabıyı 365ist.com’da bulabilirsiniz!

Written by cdemirel@365ist.com