Rachel_Zoe

Ünlülerin stil danışmanı Rachel Zoe önümüzdeki sezon televizyona geri dönüyor.

Editör olarak başladığı kariyerini stil danışmanı, yazar ve tasarımcı olarak devam ettiren Rachel Zoe’nin bu kadar ün kazanmasında her ne kadar 2000’li yılların ortasında stil danışmanlığı yaptığı Nicole Richie, Mischa Barton, Lindsay Lohan ve Keira Knightley gibi ünlü müşterilerinin payı olsa da ona moda dünyasında şimdiki yerini kazandıran asıl etken bir dönem sunduğu reality show “The Rachel Zoe Project” oldu.

Her ne kadar program 2013 yılında yayından kalkmış ve tasarımcı o günden bu yana çok takip edilen blog-internet sitesi The Zoe Report, kendi adını taşıyan markası ve bir takım marka elçilikleriyle meşgul olsa da çok yakında uzak kaldığı ekranlara geri dönüyor gibi.

Önümüzdeki sonbahar 24 Eylül’de Lifetime’da başlayacağı öngörülen talk show’un adı “Fashionably Late With Rachel Zoe” olacak. Los Angeles Melrose Avenue stüdyolarında çekilecek olan program haftalık olarak yayınlanacak ve moda, güzellik ve pop kültürü gibi konuların nabzını tutacak. Programın en dikkat çekici yanı ise tasarımcının konuk olarak alacağı ünlü müşterileri ve moda dünyasından arkadaşları olacak. Ünlü moda yazarı ve Harper’s Bazaar editörü Derek Blasberg’in de programda zaman zaman Zoe’ye katılacağını belirtelim.

2011 yılında kurduğu markasıyla kısa sürede bohem ve şık unsurları bir araya getiren boho-chic trendinin öncülerinden biri haline gelen Los Angeles merkezli tasarımcı, aynı zamanda birçok ünlünün stil danışmanlığını yapmaya devam ederken yeni televizyon programıyla da adından çokça söz ettireceğe benziyor.

Written by cdemirel@365ist.com