Vanity ana foto

88. Oscar Ödül Töreni’nden sonra, her yıl olduğu gibi ünlüler Vanity Fair’in düzenlediği partiye katıldı. Oscar gecesinden daha eğlenceli geçen parti, ödülü kapıp gelenlerin yanı sıra ödül töreninde bulunamayan ünlülerin de katılımıyla gerçekleşti.

Her Oscar gecesinden sonra olduğu gibi ünlü yıldızlar kısa bir sürede hem elbiselerini hem de makyajlarını değiştirerek kameraların karşısına geçtiler. Bu inanılmaz değişimlere bir göz attıktan sonra geceye damgasını vuran birkaç eğlenceli fotoğraf ile devam edeceğiz.

Brie Larson

Brie Larson

En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü alan Brie Larson, Oscar gecesinde giydiği saks mavisi Gucci elbiseyi yarım topladığı saçları ve sallantılı inci küpeleri ile kullanmayı tercih etmişti. Özellikle kemeri ve göğüs kısmındaki hafif transparan detayların elbiseyi yükselttiğini söyleyebiliriz.

Vanity Fair partisinde ise saçlarını açıp enfes elbiseyi bir kenara bırakan yıldız, üzerine tek omuzlu gül kurusu bir Monse elbise geçirmişti. Makyajındaki tek değişiklik ise rujunu elbisesine uyan hafif bir tonda tercih etmesiydi. Saçlarını doğal dalgalı olarak kullanması ise kombinine ayrı bir hava katmıştı.

Brie Converse

Kendi Instagram’ında paylaştığı eğlenceli fotoğrafla oldukça konuşuldu. Gül kurusu ayakkabılarını çıkarıp eski bir Converse ile burger yerken oldukça mutlu gözüken yıldız, ilk defa aldığı ödülünü ise yanından ayırmamıştı 🙂

Alicia Vikander

Alicia

‘Danish Girl’ filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Ödülü’nü alan Alicia Vikander’ın Oscar tercihini böyle bir gece için pek uygun bulmadığımızdan, kıyafetine Oscar yazısında yer vermemiştik. Straplez ve gümüş işlemeli sarı elbisesi Kate Winslet ile birlikte en kötü elbiseler arasına giriş yaptı bile. Ama Vanity Fair partisinde siyah payetli bir Louis Vuitton giyerek kendisini affettirmeyi başardı. İki elbisenin de Louis Vuitton olduğuna inanmak gerçekten zor diyebiliriz.

Bronz makyajı bu elbisesinde kendini daha çok gösteriyordu. Partide saçlarını açanlar kervanına katılan yıldız, yerinde bir v dekoltesi, gümüş renkli kolyesi ve yüzüğü ile gerçekten ışıldıyordu.

Jennifer Lawrence

jennifer

Dior’un marka elçiliğini yapan ve genç yaşına iki Oscar sığdıran Jennifer Lawrence, Oscar gecesinde pek tabii Dior giymişti. Makyajı ve elbisesi ile orta karar bir görünümde karşımıza çıkmıştı. Vanity Fair partisinde ise birkaç kat atılan siyah ve buğulu göz makyajı ona bambaşka bir hava katmış ve her halükarda daha iyi olan Alexander Wang straplez elbisesinin bile önüne geçmişti. Biz de genç oyuncuya buğulu makyajın oldukça yakıştığını düşünüyoruz. Elbisesini tamamlayan diğer detaylar ise boynundaki halka şeklindeki pırlanta kolye ve göğüs bölgesindeki küçük v dekoltesiydi.

oscars-vanity-leo

Genel olarak bütün yıldızlar Oscar ciddiyetinden sıyrılıp en doğal ve içten halleri ile kameralara yansıdılar. Bunların arasında ise özlemle beklediği ödülüne kavuşan Leonardo DiCaprio vardı. Oturduğu yerden kıymetli ödülünün fotoğrafını çekerken yakalanan oyuncu bizi mutlu etmeyi bir kere daha başardı 🙂

Written by cdemirel@365ist.com