sevgili

Çiftler için özel bir gün olan 14 Şubat’a az kala hediye telaşı da başladı. Sevgililer Günü’nde ona unutulmaz bir hediye vermek istiyor ancak seçim yapamıyorsanız size ilham olmaya geldik 🙂

İlmek aşkına

örgü

Soğuk kış günlerinde boynunuzu sıcacık tutan bir atkıdan daha mutlu edici ne olabilir ki? Sevgilinize ellerinizle öreceğiniz bir atkı ona kendini özel hissettirmeye yetecektir. İhtiyacınız olan şeyler ise çok basit: Yumuşak bir top yün, iki adet şiş ve sevginiz 🙂 Bere ya da şapkayı da bu seçeneklere ekleyebilirsiniz. Eğer ‘ben örgü örmeyi bilmiyorum ama yine de sevgilim üşümesin’ derseniz ona güzel bir kazak hediye edebilirsiniz.

Teknoloji tutkunu

Sevgiliniz teknoloji tutkunu ise ona alacağınız hediye seçenekleri sınırsız. Bizim önerimiz güzel bir kulaklık ya da iyi bir hoparlör olacaktır. Sevgilinizin her müzik dinlediğinde sizi hatırlamasından daha güzel ne olabilir ki?

Güzel evler

red-heart-love-wallpaper

Herkesin kendini en mutlu hissettiği yer evidir. Ev hediyeleri de bu yüzden oldukça iyi bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgilinizin evini daha da güzelleştirmek sizin elinizde. Güzel bir mum ya da kullanışlı bir defter alabilirsiniz.

Kutu kutu hediye

cookie1

Eğer sevgilime tek hediye vermek yerine birkaç hediye vermek istiyorum derseniz bu seçenek tam size göre. İşe öncelikle güzel bir hediye kutusu alarak başlayabilirsiniz. Sonrasında ise içine onun sevdiği tarzda minik hediyeler yerleştirebilirsiniz. Güzel bir aksesuar kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin kalbini fethedebilir.

Leziz öneri: Sevginizi katarak kalp şeklinde bir kurabiye yapabilir ve bu hediye kutusuna koyabilirsiniz. Önemli olan sizin el emeğinizi katıp, onu ne kadar sevdiğinizi göstermeniz olduğundan rahat davranın ve mutfağa gidip ona birbirinden lezzetli kurabiyeler yapın 🙂

Written by cdemirel@365ist.com