Her yıl moda severlerin merakla beklediği dönem, New York Moda Haftası’yla başladı. Bu yıl 10-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşen, birbirinden renkli görüntülere sahne olan ve ünlü markaların yeni sezon defilelerine ev sahipliği yapan İlkbahar / Yaz 2016 New York Moda Haftası, Jason Wu, Cushnie et Ochs, Givenchy, Herve Leger, Tibi, Altuzarra, Alexander Wang, Derek Lam, Rachel Zoe, Ground Zero, Opening Ceremony, Tommy Hilfiger, The Row, 3.1 Phillip Lim, Zac Posen, Milly, Oscar De La Renta ve Michael Kors gibi markaların defilelerinin ardından Ralph Lauren, Calvin Klein ve Marc Jacobs defileleriyle son bulacak.

1

New York Moda Haftası’yla başlayan ve Londra, Milan ve Paris Moda Haftalarıyla devam edecek olan bu dönemde her ne kadar ünlü tasarımcılar ve lüks markalar merakla beklenen yeni koleksiyonlarını sergiliyor olsalar da moda haftasının en az onlar kadar dikkat çekici bir yanı daha var, trendleri belirleyen sokak modası!

2

Şimdi gelin moda haftası süresince New York sokaklarına yansıyan sokak stillerine birlikte göz atalım. Ünlü isimler ve modellerden, editör ve bloggerlara New York Moda Haftası’nın öne çıkan sokak stillerini sizin için derledik.

3

4

5

6

Written by cdemirel@365ist.com