beyaz an af

Havalar yavaş yavaş ısınırken güneş ışınları ile birlikte bütün renkler canlanmaya başladı. Ağaçlar küçük ve beyaz tomurcuklarını gösterirken biz de baştan aşağı beyaz giyme trendine bir göz atalım.

Beyaz giyme konusunda anahtar kelime kesinlikle ‘cesaret’. Ne de olsa bir ortama girdiğinizde en dikkat çeken kişi siz olacaksınız. Cesur olmak ve kendinize güvenerek taşımak, kıyafetinizi bir adım daha öne geçirecektir.

Victoria-Beckham

Moda dünyasında kendine giderek sağlam bir yer bulan Victoria Beckham, tepeden tırnağa beyaz giymenin kitabını yazan isimlerden biri. Kırmızı halıda beyazı ustalıkla kullanmasının yanında günlük hayatta da bunu başarı ile yerine getiriyor. Oldukça havalı ve asil görünmesinde renk tercihlerinin büyük rolü olduğu kesin.

beyaz

Bir bütün olarak tek renk giyinmenin, özellikle de bunu beyazla yapmak, sanılanın aksine silüetinizi daha ince gösterir. Elbette bütün aksesuarlar konusunda bu kadar tutucu olmanıza gerek yok. Beyaz bir bluzun ve pantolon kombininizin altına başka renk ayakkabı giyebilir ya da metal bir çanta kullanabilirsiniz. Önemli olan görünümünüzün büyük kısmında beyazın ön planda olması.

EXCLUSIVE New York Fashion Week S/S 2016 - Streetstyle Featuring: Eva Chen Where: New York City, New York, United States When: 13 Sep 2015 Credit: The Styleograph/WENN.com

Kullandığınızın parçaların dokuları konusunda ise sınırsız seçeneğiniz var. Beyaz kot pantolon ve beyaz kaşmir bir kazak tercih etmek, sizi stil sahibi bir buzlar kraliçesi gibi göstermeye yetecek 🙂

Written by cdemirel@365ist.com