boxbag ana foto

Kutu şeklindeki çantalar, keskin hatlarıyla bize şık geceleri hatırlatsalar da bir süredir sokak modasında sık rastladığımız bir aksesuar haline geldi. 

Kadınların en büyük tutkularında biri ayakkabı ise diğeri kesinlikle çantadır. Söz konusu özellikle şık ve trend bir çanta ise ona sahip olmak için akan sular durur.

Büyük boy çanta kullandıktan sonra bu göz alıcı çantalar gözümüze küçük gibi gelse de aslında bir çantada olması gereken her şeyi alabilecek kapasiteye sahip.

Kutu-Canta-

70 ve 80’li yıllardaki kullanımlarına göre markalar tarafından daha sportif bir şekilde uyarlanan bu modelleri, hem gece hem gündüz kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle renkli olan modeller görünümünüze vintage bir hava da katabilir. Bu vintage görünümü desteklemek için aynı havayı verecek başka parçalar ile görünümünüzü pekiştirebilirsiniz. Püsküllü ceketler, bol paçalı pantolonlar ya da önceki yazılarımızdan birinde bahsettiğimiz bol kol detaylı üstler gibi.

kutu çanta

Chanel ve Dolce&Gabbana defilelerinden anladığımız, 2016’nın bahar ve yaz trendlerinde de bu çantaları sık sık göreceğiz. Kare ve dikdörtgen arzu nesnelerini koleksiyonunuza eklemekten çekinmeyin. Bizce hiç pişman olmayacaksınız 🙂

Written by cdemirel@365ist.com