Moda dünyasının aykırı çocuğu Jeremy Scott, 14 Eylül’de New York’ta gerçekleşecek İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu defilesi için ünlü Brezilyalı ayakkabı markası Melissa ile iş birliği yaptı. Tasarımcının yeni defilesinde podyuma çıkacak modeller Melissa’nın ikonik plastik ayakkabılarını giyiyor olacaklar.

Jeremy_1

Daha önce de Moschino ve Adidas gibi birçok lüks markayla iş birliği yapan ve McDonalds ve Barbie gibi popüler kültür öğelerini lüks modayla buluşturan tasarımcının hayranları ve müdavimleri arasında Miley Cyrus, Rihanna ve Katy Perry gibi ünlü isimler yer alıyor.

Bu ortaklık Melissa’nın lüks moda markalarıyla yaptığı ilk iş birliği de değil. Ünlü ayakkabı markasının kısa sürede ünlenen stil sahibi plastik ayakkabıları daha önce de Vivienne Westwood ve Karl Lagerfeld gibi markalarla bir araya gelmişti.

Melissa x Vivienne Westwood koleksiyonundan

Jeremy_2

Scott’ın yeni ortaklığı hakkında şimdilik tek bildiğimiz ise tasarımcının Melissa tarafından üretilecek iki ayakkabı modeli tasarladığı, modelleri görmek içinse hep birlikte heyecanla 14 Eylül’de gerçekleşecek defileyi bekleyeceğiz!

Written by cdemirel@365ist.com