riri ana

Rihanna geçtiğimiz günlerde lüks ayakkabı markası Manolo Blahnik’le bir araya gelerek, 2016 İlkbahar sezonu için yeni bir koleksiyona imza attı. ‘Denim Deserts’ adı verilen koleksiyon, işlemeli denim dokulardan oluşuyor. Oldukça tutkulu parçaların olduğu ise inkar edilemez bir gerçek.

rihanna-manolo-blahnikDaha önceki yazımızda bahsettiğimiz gibi Rihanna en hareketli moda haftalarından New York Moda Haftası’nda adından sıkça söz ettirmişti. Fenty-Puma by Rihanna ile ilk kez kendi tasarımlarıyla podyuma çıkan ünlü şarkıcı tasarım işini oldukça sevmişe benziyor. Yeni çıkardığı albümü ‘Anti’ ile ilgilenirken bir yandan ayakkabılar dâhisi Manolo Blahnik ile bir koleksiyon tasarlamak tam da Rihanna’dan beklenen bir hareket oldu.

rihanna ana

Manolo Blahnik ise ‘Denim Desert’ adlı koleksiyon ve Rihanna ile ilgili olarak “Benim için inanılmaz heyecanlı bir işbirliğiydi. Sonuçlardan da kesinlikle heyecan duyuyorum. Rihanna ile çalışmak harika. Onun yönlendirişi, tutkusu, yaratıcılığı ve tarzı tasarımlara yansıdı ve ortaya efsanevi sonuçlar çıktı. Eminim ki herkes gördüklerinden çok etkilenecek” dedi.

RihannaxManolo1

Koleksiyon 6 tasarımdan oluşuyor.5 Mayıs günü Londra, New York ve Hong Kong’taki Manolo Blahnik mağazalarında sınırlı sayıda satışa çıkarılacak. 28 yaşındaki güzel yıldız, tasarımın en dikkat çeken parçası olan uzun botlarıyla nisan ayında Vogue dergisinin İngiltere baskısında yer alacak. Fotoğraflarda, uzun denim botlarını bir kemerle belinde çevrelenmiş olduğunu ve kovboy havası ile bizi karşıladığını görüyoruz. Kendisinin de dediği gibi bu botlar oldukça seksi ve tehlikeli!

Written by cdemirel@365ist.com