Fötr ana

Kış ve ilkbahar aylarının en önemli aksesuarı: Fötr şapkalar! Bu zarif ve şık stil parçasını kullanarak havalı kombinler yaratabilirsiniz.

Tarihi 1800’lü yıllara uzanan fötr şapkalar stilinize maskülen bir hava katacaktır. Şık topuklu ayakkabınız ve dar siyah elbisenizle kombinleyebildiğiniz gibi rahat bir boyfriend jean ve spor ayakkabı ile de kullanabilirsiniz. Bu kullanım rahatlığı ise onu vazgeçilmez kılan bir aksesuar haline getiriyor.

polar manto

Küçük ipucu: Sabah kalktığınızda saçlarınızı fazla sönük ve cansız bulduysanız fötr bir şapka gününüzü kurtaran bir kahraman olacaktır.

Bu zamansız şapkalar ünlülerin de gözlük ile birlikte sokak stillerinin değişmez parçalarından birisi olarak biliniyor. Şapkanızı seçerken siyah ya da kahve gibi klasik renklerdense mürdüm ya da yeşil gibi iddialı bir renk, stilinize hareket katmak için biçilmiş kaftan!

sapka1

En çok yakıştığı stil ise, ‘çift ceket trendi’ olarak bilinen ceketleri üst üste giyerek tamamlayıcı bir pantolonla kombinlemek. Siz de minimal ancak etkili bir tavır için renk seçiminizi siyah, gri ya da beyaz gibi sakin tonlarda yaparak fötr şapkanızla birlikte kullanmayı deneyin. Güçlü ve dengeli duruşunuzla gözlerin üzerinizde olduğunu hissedeceksiniz!

Written by cdemirel@365ist.com