1

Moda dünyasında son birkaç sezondur en popüler parçalar arasında yer alan spor ayakkabılar namıdiğer sneakerlar, bu sezon da popülerliğini koruyor. Rahatlığın yanı sıra, kombinlere kattığı çabasız stil ile de sokak modasının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran spor ayakkabılar, tüm kombinleri en iddialı şekilde tamamlıyor.
Ofis kombinlerinden günlük kombinlere, eteklerden elbiselere tüm parçalarla kullanabileceğiniz spor ayakkabılar; özellikle sezon trendlerinden maksi etekler ve boyfriend jeanlerle harika bir bütünlük oluşturuyor.

Spor Ayakkabı & Elbise Kombinleri
Spor ayakkabı ve elbise kombinlerini bu kadar ilginç kılan şey bizce ayakkabıların çabasız ama bir o kadar da iddialı duruşu. Fazla şık ya da gösterişli olduğunu düşündüğünüz elbiselerinizi stilettolar yerine spor ayakkabılarla tamamlayarak daha sakin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

2
443567

Spor Ayakkabı & Pantolon Kombinleri

Klasik ayakkabılarla ya da loaferlarla kombinlemeyi sevdiğiniz tüm pantolonlarınızı bu sezon spor ayakkabılarınızla giymeyi deneyin. Ortaya çıkan sonuç sizi hem şaşırtacak, hem de mutlu edecek!

1
23456

Spor Ayakkabı & Etek Kombinleri

Etek ve spor ayakkabı kombinleri, bu sezon sokak modasının en ilgi çekici kombinleri arasında yer alıyor. Daha iddialı bir görünüm için, basic tişörtlerinizi farklı renkteki etek ve ayakkabılarla kombinleyebilir; sade kombinlerinize renkli spor ayakkabılarla hareket katabilirsiniz.

1
23456

Spor Ayakkabı & Şort Kombinleri

İlkbahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi olan şortlar da, spor ayakkabılarla iyi bir ikili. Kısa şortlardan boyfriend şortlara kadar tüm şortlarınızı spor ayakkabılarla kombinleyerek enerjik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

1
23456

Spor Ayakkabı ve Ofis Kombinleri

Kim demiş işe giderken spor ayakkabı giyilmez diye? Spor ayakkabılar, rahat geçecek ofis günleri için de ideal. Ofis kombininizi spor ayakkabılarınızla tamamladıktan sonra; dilerseniz yanınıza bir çift topuklu ayakkabı alarak son dakika toplantılarına hazır olabilirsiniz.

1
23456

Written by cdemirel@365ist.com