Flash_Tattoo

Bu yaza biraz ışıltı katmaya ne dersiniz? O halde size zahmetsiz ve bir o kadar da iddialı bir trendden bahsedeceğiz: Flash tattoo!

Kısaca parıltılı ve renkli, geçici dövmeler olarak tanımlayabileceğimiz flash tattoo, dövme yaptırmaya cesaret edemeyen kadınlar için tasarlanmış olsa da; kullanım kolaylığı, ışıltısı ve trendy görünümü ile kısa sürede moda dünyasında kendine sağlam bir yer edindi.

1 2

Beyonce, Alessandra Ambrosio ve Jessica Alba gibi ünlüler tarafından kullanılmaya başladıktan sonra tüm dünyaya yayılan flash tattoolar, plaj modasının da önde gelen parçaları arasında.

Flash tattooları kullanmak çok kolay; cildinizin, dövmeyi uygulamak istediğiniz kısmını temizleyip kurulayın. Dövmeyi, cildinize istediğiniz şekilde yerleştirerek üzerinden nemli bir bezle geçin. 30 saniye içerisinde dövmenin kağıttan teninize geçtiğini hissedeceksiniz. Şeklinin bozulmaması için tamamen kuruyana kadar hareket etmemenizde fayda var. Sonrasında ışıltının tadını 4-6 güne kadar çıkarabilirsiniz.

Flash tattooları çıkarmak da çok kolay; bebe yağı, zeytinyağı veya yağ bazlı herhangi bir temizleyici ile silerek dövmeyi tamamen temizlemek mümkün.

3 4 5 6 7

Mücevherlerden ilham alınarak tasarlanan, bileklik, kolye ve hatta yüzük formlarında sunulan flash tattoolar, şekilleri itibariyle de aslında vücudun birçok bölgesinde kullanım olanağı sağlıyor. Aslında nasıl kullanacağınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Bu yaz özellikle plajda; takılarınızı çıkarıp takmakla uğraşmak yerine, flash tattooların cazibesinden yararlanabilirsiniz. Farklı trendlere ve temalara özel tasarlanan flash tattoolar arasında tarzınıza uygun olan bir tane kesin bulacaksınız.

Flash tattooların tamamen zararsız olduğunu eklemeden geçmeyelim. Yine de teniniz çok hassassa dövmenin tamamını uygulamadan önce küçük bir alanda deneyebilirsiniz.

Written by cdemirel@365ist.com