kırmızı ana foto

Soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir önerimiz var: Kırmızı giyin! Kışın daha çok tercih edilen siyah, gri, lacivert ve toprak tonlarından sonra ilaç gibi gelecek ‘kırmızı’yı gardıroplara yavaş yavaş ekleme zamanı!

Yüzyıllardır cesaret ve tutkunun rengi olan kırmızı, eski zamanlarda kişiye cesaret vermesi için giyilse de aynı zamanda ruhani bir renk. Özellikle Uzakdoğu’da kırmızının şans ve bereket anlamları vardır. Figürlerinde kırmızı ejder kullanmalarının nedenleri de bu yüzdendir.

erkek kırmızı

Peki bu tutku dolu rengi günlük hayatta hangi kombinlerle kullanırız ve canlandırıcı etkisinden nasıl güç alırız bir bakalım.

Hem ısıtan hem dikkat çeken kırmızı bir ceket bütün gözleri üzerinize çekmek için muhteşem bir seçenek olacaktır. Eğer etkisini biraz azaltmak istiyorsanız üzerine haki parka giyerek daha casual bir görünüm elde edebilirsiniz.

kırmızı ceket

Kırmızı bir elbise, özel geceler için istediğiniz bütün özelliklere sahiptir. Seksi ve asil durur. Sizi olduğunuzda daha enerjik gösterir. Elbise seçiminizi yaptıktan sonra aksesuarlar konusunda daha sade tercihler yapmanız yerinde olacaktır. Bu şekilde öne çıkardığınız parçanın çekici elbiseniz olduğuna emin olursunuz.

kırmızı elbise

Erkekler için zor bir parça olabilecekken kırmızı bir şapka ya da sıcak tutacak bir kazak, risk almak istemiyorsanız ideal bir seçim olacaktır. 2016’da kırmızının gücü sizinle olsun 🙂

Written by cdemirel@365ist.com