Çanta ponpon ana

Bugün ilginç ve eğlenceli bir mikro trendi mercek altına alıyoruz: Çanta süsleri! Çanta zaten başlı başına bir aksesuarken bir de ona takılan bu tüy yumakları oldukça şeker gözüküyor.

İlk olarak Fendi defilesinde gördüğümüz ponponlar pek tabii modanın karizmatik tasarımcısı Karl Lagerfeld’in başının altından çıktı. Fendi şimdiye kadar değişik konseptler ile bu mikro trendi sokağa taşımayı başardı. Fendi’nin başlattığı ponpon trendi sokakta hızla yükselerek farklı tasarımcıların da koleksiyonlarında yer bulmayı başardı.

Küçük tüylü karakterleri andıran ‘Bag Bugs’ ve sizi renkli bir oyuna davet eden ‘ABCharms’ ile oldukça yaratıcı kombinasyonlar yapabilirsiniz.

 

püskülll

Küçük öneri: Neon ve isminizin baş harfi olan bir adet ABCharm alabilirsiniz. Baştan aşağı siyah giydiğiniz bir gün siyah çantanızı ve stilinizi bu küçük toplarla anında hareketlendirebilirsiniz.

Çanta süsü olduğu ve çıkarılabildiği için değişik çantalarınıza takarak yeni bir çanta almış hissi uyandırmasının ise en güzel tarafı olduğunu söyleyebiliriz 🙂

Written by cdemirel@365ist.com