bomberjacket12015’in en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen bomber ceketler, etkisini önümüzdeki yıl da sürdürecek. İlk bakışta fazla spor gibi görünse de aslında stilinizi dengelemek için en uygun parçalardan olan bomber ceketlerle görünüşünüzde fark yaratmak için önerilerimize göz atın.

İpek, nakışlı bomber ceketlerin her mevsim trend olduğunu söylemeye bile gerek yok. Salaş ve sofistike görünmenin belki de en kolay yolu ceketinizi denim veya canvas kumaştan boyfriend bir pantolonla kombinlemekten geçiyor.

Soğuk kış günlerinde ceketinizin içine boğazlı kaşmir bir kazak giyebilir, mevsim geçişlerinde ise ince elbiselerinizle bir arada kullanabilirsiniz. Romantik bir görünüm için ceketinizi pastel renklerle denemenizi öneriyoruz.
b1507c93db110edc61338db2f66ab916

Bir diğer seçenek ise, desenli bir bomber ceket. Özellikle geometrik desenli ceketler en sıradan kıyafetlere bile stil sahibi bir dokunuş katabilir.

Alternatif olarak çıtır çiçek desenler ya da retro kravat desenleri tercih edebilirsiniz.

Daha cesur bir görünüm için ceketinizle aynı desende bir etekle takımlayarak giyin ve düz renk bir kazakla kombinlemeyi unutmayın.

Çabasız görünen şıklık için önerimiz koyu kahverengi deriden ya da denim kumaştan bir bomber ceket. Bol, beyaz bir t-shirt ve denimlerle ya da vücuda oturan, kısa elbiselerle kullanabilirsiniz, seçim sizin!

bomber-jacket-outfit-trend-street-style-2015-fall-autumn (17)

Üzerinize bir beden büyükmüş gibi duran bomberlar ne kadar modaysa crop boylar da bir o kadar iddialı geliyor.

Özellikle yüksek bel, dar etekler ya da pantolonlarla kullanarak bel hattınızı ortaya çıkarabilir ve feminen yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tarz bomberlar için siyah ya da haki renkleri öneriyoruz.

Daha maskülen bir görünüm içinse büyük beden bomberlarınızı kısa paçalı pantolonlar ve oxford stili ayakkabılarla kullanmayı deneyin.

Görünümünüzü parlatmak için büyük bir kolye ya da iddialı bir çantadan yardım alabilirsiniz.

 

 

Written by cdemirel@365ist.com