Asimetrik_anafotoBugün, modası asla geçmeyecek bir kış askeri var karşınızda: Kazak! Renk, desen fark etmeksizin belki de kış gardırobumuzda geniş yer kaplayan kurtarıcımız kazaklar, bu sezon hareketlendi!

Ama nasıl? Bazen önü uzun, bazen arkası ya da sağı solu. Simetrik olmayan kazaklar bu sezon da bol bol karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Sadece arkası ya da önü uzun olmayan bazen de derin yırtmaç detayı ile gördüğümüz bu kazaklar oldukça kullanışlı parçalara dönüşebiliyor.

Asimetrik1

Önü kısa arkası uzun parçaları, içine giyeceğiniz maskülen bir gömlekle bütünleyerek mimari formlara gönderme yapabilir, derin yırtmaçlı parçaları ise içine giyeceğiniz crop jarselerle bütünleyerek feminen tavrınızı vurgulayabilirsiniz.

Asimetrik2Sade ve casual gününüzdeyseniz, bir sneaker ve skinny denimle istediğiniz görüntüyü elde etmeniz mümkün. Görünümünüze biraz daha şıklık katmak isterseniz midi boy etekler ve topuklu ayakkabılar en büyük yardımcınız olacaktır.

Asimetrik kazaklar size çok uğraşılmamış ama stylish bir görünüm vermek için biçilmiş kaftan. Önümüz bir süre daha kış ve bu sezon asimetrik kazakları keyifle giymenin tam sırası!

 

Written by cdemirel@365ist.com