Adele Brit ana

İngiltere’nin Grammy’si olarak gösterilen Brit Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Prestijli müzik ödüllerinden biri olan Brit’e damgasını vuran isimse beklendiği gibi Adele oldu.

Başkent Londra’daki en büyük konser salonlarından O2 Arena’da gerçekleşen ödül gecesinde En İyi İngiliz Erkek Şarkıcı unvanını genç yeteneklerden James Bay, En İyi İngiliz Grup ödülünü ise İngiliz müzik grubu denince akla gelen gruplardan biri olan Coldplay aldı.

James3

En İyi İngiliz Kadın Şarkıcı ve Küresel Başarı Ödülü gibi ödüllerin de dahil olduğu 4 ödülü birden alan ünlü yıldız Adele, mutluluktan gözyaşı dökerek sempatik tavırları ile de beğeni topladı. Diğer ödül törenlerine göre daha mütevazı geçen kırmızı halıdaki kıyafetleri incelemeye başlayabiliriz.

Adele’den göz alan bir elbise

Adele2

Gecenin yıldızından başlamak hiç de fena olmaz. Adele kırmızı halıda tercihini meşhur bir renkten yana kullanmış: 2015 Pantone tarafından yılın rengi seçilen ‘marsala’! Derin bir şarap rengindeki muhteşem elbisesinin tasarımcısı Giambattista Valli elbisede derin bir göğüs dekoltesi kullanmış. Omuzlarını süsleyen dökümlü kumaşlar aşağı inerek elbiseye hareket katmayı sürdürmüş. Güzel yıldız çene hizasındaki bakımlı saçlarını açık bırakmış ve kendine has göz makyajı ile elbisesinin renginde bir ruj tercih etmiş. Bizce muhteşem sesinin yanında kırmızı halı tercihleri ile de göz dolduruyor.

Rihanna her zamanki gibi…

rihanna 2

Rihanna tercihini lila rengindeki işlemeli bir Armani Prive elbiseden yana kullanmış. Elbise geniş bir v yaka dekoltesine sahip ve incecik spagetti askılar ile desteklenmiş. Ünlü yıldız göz makyajı tercihini de liladan yana kullanmış ve her zamanki gibi kırmızı halıda parlıyor.

Lana Del Rey ve bohem şıklığı

brit-awards-lana-del-rey

Müzik ödülleri denince Lana Del Rey’i aklımıza gelen diğer isimlerden biri. Dün gece de her zamanki cool hali ile kırmızı halıda poz veren yıldız, daha hafif bir elbise tercih etmiş. Uzun ve çiçekli bir tunik elbiseye hareket katan tek şey derin bir yırtmaç olmuş. Ayakkabılarını çıkararak her an kumsala koşacak gibi gözükmesi ise Lana’nın sıra dışı tarzının bir parçası. Ayakkabı tercihini ise bant kısmında hardal sarısı tüyleri olan bir ayakkabıdan yana kullanmış. Saçlarındaki hafif kızıllığın ise ona çok yakıştığı su götürmez bir gerçek 🙂

Genç ama tarz sahibi James Bay

James bay2

1990 doğumlu genç şarkıcı boynunda gitarı ve başından hiç eksik etmediği şapkası ile birçok genç kızın da hayranı olduğu bir isim. En iyi İngiliz Erkek Şarkıcı ödülü ile müzik dünyasında kendine sağlam bir yer edinmesi ise onu uzun bir süre daha dinleyeceğimizi gösteriyor. Kırmızı halıda ise yine her zamanki gibi şapkası ve uzun saçlarıyla fotoğraflara yansıyor. Kemikli ve çekici yüz hatlarına sahip olan şarkıcı siyah kadife ceketini papyonla taçlandırmış.

Aşağıda ise James Bay’ın en ünlü şarkısı ‘Hold Back The River’ bulunuyor. Müziğin ve modanın hayatınızdan hiç eksilmemesi dileği ile keyifli dinlemeler 🙂

Written by cdemirel@365ist.com