Güneşin etkisini iyiden iyiye hissetmeye başladığımız bugünlerde, aklımız sık sık deniz-kum-güneş üçlüsüne gidiyor ve tatil programları yapılmaya başlanıyor. Sıkı bir diyet ve spor programı ile incelen vücutlar, bikinilerle buluşuyor.

Yaz sezonu trendlerine göz attığımızda; deniz-kum-güneş tatillerinin olmazsa olmazları mayolar ve bikiniler ön plana çıkıyor. Bu sezon tek parça sportif mayolar ve mayokiniler popülerliğini korurken, bikiniler çok farklı tasarım ve desenlerle göz dolduruyor.

Henüz yaz tatili alışverişinizi yapmadıysanız, sezon trendi bikini ve mayo modellerine şöyle bir göz atalım. Trendler arasında neler mi var; aksesuarlar, desenler, yüksel beller…

Aksesuarlı Bikiniler

Son yıllarda plaj modası kendi özgürlüğünü ilan ettiğinden beri, bikini ve mayolar ilgi çekici tasarımlarla karşımıza çıkmaya başladı. Özellikle aksesuar kullanımının da arttığı plaj giyim tasarımları arasında bu sezon kolyeli ve aksesuarlı modeller ön planda.

1234

 

Cut-out Bikiniler

Cut-out trendi, bu sezon da elbiselerden tişörtlere ve plaj giyimine kadar her yerde. Oldukça gösterişli tasarımlara sahip cut-out bikini modelleriyle plaj partilerinin en şıkı siz olacaksınız.

5678

 

Yüksek Bel Bikiniler

Tüm moda dünyası 70’ler akımının etkisi altındayken, yüksek bel bikini modellerinin de ön plana çıkması kaçınılmaz. Yüksek bel bikini altlarının sizi daha ince göstereceğini hatırlatmamıza gerek yok herhalde?

9101112

 

Desenli Bikiniler

Desenli bikinilerin modası hiç geçmiyor olsa da, her sezon tasarımlarda kullanılan motifler değişiyor. Kocaman çiçekler ve bohem işlemeler sezonun dikkat çeken desenlerinden bazıları.

1234

 

Mayolar ve Mayokiniler

Plaj modası söz konusu olduğunda, mayo ve mayokinilerden bahsetmeden olmaz. Bu sene tatil bavulunuza canlı renklerde en az bir tane mayokini koymayı ihmal etmeyin.

5678

Written by cdemirel@365ist.com